Facebook sayfalarında kullanılması için yaptığım 2. uygulama İletişim Formu uygulaması. Bu uygulama ile belirlenen e-posta adreslerine sayfa üyelerinden mail alınabilir. Böylece sayfa üyeleri sayfa yöneticilerine e-posta adreslerinden kolayca ulaşabilirler.
     Uygulama Demosu | Hemen Sayfana Ekle! (Alternatif Link)

İletişim Formu Yönetici Ayarları
     Bu ayarları sadece sayfa yöneticileri görebilir ve yönetebilir. Uygulamanın aktif olabilmesi için mutlaka bu ayarlar yapılmalıdır.
     Hesap sayısı: Uygulamadan gönderilen maillerin kaç e-posta hesabına gönderileceği belirtilir. İkinci hesabı ekleyebilmek için yetki alınmalıdır.
     E-Posta: Mail almak istenilen e-posta adresi yazılır ve kaydedilir.
 
     Hotmail Hesabı Kullanan Sayfa Yöneticilerine Önemli Not: Uygulamayı sayfanıza ekledikten sonra deneme maili gönderin. Bu mail “Gelen Kutusu”na gelmeyebilir. “Gereksiz” kutunuza bakın eğer orayada gelmemişse alttan yorum olarak bildirin. Gmail kullanmanızı tavsiye ediyorum.

İletişim Formu

     Bu kısım üyelerin mail göndermesi için doldurması gereken kısımdır. Sayfa yöneticileri “Yönetici Ayarları” bölümünün altında bu bölümü görebilir. Mail gönderilmesi için mutlaka tüm alanlar doldurulmalıdır.


 
     Mini Sohbet: Uygulamaya yeni eklediğim sohbet kutusu, yaptığım uygulamaları ekleyen sayfa yöneticileri arasında bir köprü oluşturuyor. Bu sohbet kutusu ile yöneticiler birbirleriyle yardımlaşıp sohbet edebiliyor. Argo, reklam ve uygunsuz içerik paylaşanlar sohbetten tamamen uzaklaştırılacaktır.
 

Video Anlatımı (Videoyu tam ekran yapıp HD izleyiniz)


     Uygulamaya 2 tane e-posta hesabı eklemek isteyen veya uygulama altındaki “Nasıl Eklenir”, “Sayfana Ekle” reklamlarını kaldırmak isteyenler buradan yetki alabilirler.
 
     Uygulamayla ilgili herhangi bir sorun olduğunda kullanılmak üzere, uygulamayı illegal sayfaların kullanmaması ve güvenlik için mailler kayıt ediliyor. Lütfen illegal sayfalarda uygulamayı kullanmayınız.